קטגוריות
מבצעים
Ninja V

BU111

BU110

CP-D90DW

DVD EZMAKER 7 (C039)

CP-D80DW

CP-M15E

CP-D70DW


מידע מקצועי
שילוב יכולת NDI עם מצלמות PTZ של AVER
שילוב יכולת NDI עם מצלמות PTZ310N & PTZ330N  של AVER
Epiphan Pearl

Epiphan Pearl Video Demos


DVI frame grabbers
 

 

 EPIPHANמייצרת מגוון רחב של לוכדי DVI/HDMI ולוכדי DVI / HDMI / VGA,  הלוכדים מאפשרים למשתמש ללכוד, להקליט ולשדר וידאו באיכות  גבוהה ובקצב גבוה.........להמשך קריאה לחץ כאן.Frame grabbers

לוכדי הוידאו של  Epiphan מאפשרים למשתמש ללכוד, להקליט או לשדר אות באיכות גבוהה, בתצוגה ברזולוציה גבוהה ובקצב גבוהה .שימוש בלוכדי הוידאו של Epiphan מאפשר לכידה של מקורות שונים ברזולוציות שונות..........להמשך קריאה  לחץ כאן

מקרנים, הסבר והבדלים בין הטכנולוגיות

רוב המקרנים שהיו בעולם עד תחילת המילניום היו מסוג CRT המקרנים הענקיים הללו שקלו החל מ 70 ק"ג ומעלה ועלו כמו מכונית טובה, ומעטים יכלו להרשות לעצמם לצפות בבית תמונה גדולה יותר מ 50" 
מקרנים אלה {בדומה לטלוויזיות ההקרנה האחורית} פעלו באמצעות שלושה תותחי אור שהרכיבו את התמונה המוקרנת והצטיינו בין השאר בשחורים שגם מיטב המקרנים היום מתקשים לשחזר. 

DVI2USB 3.0

DVI2USB 3.0 video demonstrations

וידאו קונפרנס

בתקופה בה טכנולוגיות השידור מאפשרות כמעט לגעת בהתרחשויות באמצעות שידורים בהפרדה גבוהה ובתלת מימד, הארגונים העסקיים הם המרוויחים הגדולים. מדוע? כי היכולת לבצע שיחות וידאו שיחסכו נסיעות לסניפים מרוחקים, הפך למוחשי לפחות כמו טכנולוגיות השידור המתקדמות, ומאפשר חיסכון עצום בזמן ובעלויות.

המלצות לבחירת מצלמות אבטחה
לפני שמתחילים לחשוב איזו מערכת לבחור, צריכים להחליט לאיזה מטרה תשמש המערכת, מהו הצורך האמיתי שאותו תפתור המערכת, האם זה למעקב, לשליטה, לאבטחה, להרתעה וכד'.
סוגי החיבורים הקיימים בין מחשב נייד לטלוויזיה

אם ברצונך לעשות שימוש במחשב הנייד לטובת הזרמת מדיה או להציג ע"ג מסך הטלוויזיה שברשותך את התמונות האחרונות מהטיול במזרח, תוכל בהחלט לעשות זאת באמצעות פעולה פשוטה של חיבור המחשב למסך הטלוויזיה.

Compare Professional Streaming

Compare Professional Streaming and Recording Systems from Epiphan

המרת וידאו אנלוגי לדיגיטלי

לצורך ביצוע המרת וידאו דרושים מלבד קלטות הוידאו ותקליטור ה- DVD גם מספר תוכנות ופריטי חומרה נבחרים על מנת לאפשר את התהליך. הפורמטים ואמצעי האחסון השונים שהיו נהוגים בעבר הופכים לעתים את העניין לסבוך יותר כיוון שיש צורך במכשיר שידע לנגן את הפורמטים והקלטות השונות. בנוסף, יש צורך בפריטי חומרה שיאפשרו העברה והקלטה במדיה דיגיטאלית.

בחירת עדשות מצלמות אבטחה

אחד המרכיבים החשובים במצלמות בכלל ובמערכת מצלמות אבטחה בפרט הן עדשות.

באופן כללי, תפקידן של העדשות הוא למקד את כמות האור אל תוך התאים הרגישים לאור ובעצם ליצור את התמונה.

קיימות לא מעט סוגי עדשות.

ISO הינו תקן בין- לאומי המגדיר דרישות לניהול מערכת איכות.

ת"י 9001 ISO הינו תקן בין- לאומי המגדיר דרישות לניהול מערכת איכות.

חג אביב שמח
Copyright © videoset - פתרונות בתחום הווידאו המקצועי והתעשייתי
בניית אתרים  |   חנות וירטואלית  |